Cart
Loading...
Loading... A1222-HR
Ceiling Enclosure for Hubs; Switches and Patch Panels; 2' x 2' Ceiling Enclosure; provides 5U for patch panels and 2U x 15''D (380 mm) for active equipment; equipment mounts on the door
MSRP $3,034.98
| Type | 2' x 4' Ceiling; 4U - 2U - 4U Brackets |
| Width | 24" (610 mm) |
| Depth | 15" (381 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 28" (71 cm) |
| Ship Length/Depth | 84" (2134 mm) |
| Ship Height | 15" (38 cm) |
| Shipping Weight | 39 LB (17.69 kg) |