Cart
Loading...
Loading... A1224-PP
Ceiling Enclosure for Patch Panels; 2' x 4' Ceiling Enclosure; provides a total of 10U with (3) brackets sized 4U - 2U - 4U; brackets may be mounted on the door or the back of the enclosure
MSRP $3,086.41
| Type | 2' x 4' Ceiling; 4U - 2U - 2U Brackets |
| Width | 48" (1219 mm) |
| Depth | 12" (305 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 15" (38 cm) |
| Ship Length/Depth | 137" (3480 mm) |
| Ship Height | 30" (76 cm) |
| Shipping Weight | 45 LB (20.41 kg) |
