Cart
Loading...
Loading... 13495-E72
CUBE-iT®Wall-Mount Floor-Supported Cabinet; Gen 3; 72"H x 27.3"W x 24"D (1830 mm x 693 mm x 610 mm); 40U; Square-Punched Rails; Tempered Glass Door; Glacier White
MSRP $2,955.17
| Height | 72" (1829 mm) 40U |
| Color | Glacier White |
| Door Style | Tempered Glass Door |
| Depth | 24" (610 mm) |
| Width | 27.3" (693 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 30" (76 cm) |
| Ship Length/Depth | 89" (2261 mm) |
| Ship Height | 86" (218 cm) |
| Shipping Weight | 309 LB (140.16 kg) |
