Cart
Loading...
Loading... 11303-000
J-Bolt Kit 1/4-20; 1.75"L; Gold
MSRP $10.74
| Depth | 1.8" (44 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Gold Chem |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 18" (457 mm) |
| Ship Height | 15" (38 cm) |
| Shipping Weight | 0.25 LB (0.11 kg) |