Cart
Loading...
Loading... 11431-004
J-Bolt 5/16-18; 3.75"L; Gold
MSRP $4.87
| Type | 9/32 Opening |
| Nominal Size | 5/16-18 |
| Length |
| Depth | 3.8" (95 mm) |
| Country Of Origin | CN |
| Color | Gold Chem |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 30" (762 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 0.06 LB (0.03 kg) |