Cart
Loading...
Loading... 10684-702
Tall Pipe Stand; 2"W x 85"H; Black
MSRP $314.45
| Height | 85" (2160 mm) |
| Color | Black |
| Width | 2" (50.8 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 234" (5944 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 18 LB (8.16 kg) |