Cart
Loading...
Loading... 10596-750
Cable Retaining Post; 10"H; 50 Pack; Black
MSRP $1,820.87
| Height | 10" (250 mm) |
| Quantity | Pack of 50 |
| Color | Black |
| Width | 0.5" (13 mm) |
| Depth | 1" (25 mm) |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | Cable Retaining Post |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 40 lb (18.14 kg) |