Cart
Loading...
Loading... 10596-756
Cable Retaining Post; 6"H; 50 Pack; Black
MSRP $1,776.64
| Height | 6" (150 mm) |
| Quantity | Pack of 50 |
| Color | Black |
| Width | 0.5" (13 mm) |
| Depth | 1" (25 mm) |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | Cable Retaining Post |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 30 lb (13.61 kg) |