Cart
Loading...
Loading... 10822-112
Cable Runway E-Bend; 12"W x 1.5"H x 27"L; Gray; Cable Capacity - 947
MSRP $218.74
| Width | 12" (300 mm) |
| Color | Gray |
| Height | 1.5" (38 mm) |
| Depth | 27" (686 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 32" (81 cm) |
| Ship Length/Depth | 81" (2057 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 12 LB (5.44 kg) |