Cart
Loading...
Loading... 12115-E18
Cable Runway Movable Cross Member; 18"W; Glacier White
MSRP $103.77
| Type | For Use With 18" (460 mm) Tray |
| Color | Glacier White |
| Width | 18" (457 mm) |
| Depth | 1.3" (32 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |