Cart
Loading...
Loading... 14308-001
Tool-less Pathway Dividers; 6"H (152mm); Black; 10 Pack
MSRP $155.12
| Pack Of | 10 |
| Height | 6.8" (173 mm) |
| Width | 1.5" (38 mm) |
| Depth | 2.2" (56 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 25" (635 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |
