Cart
Loading...
Loading... 10757-001
Protective End Caps; 0.38"W x 2"H; Black; Sold in Pairs
MSRP $27.82
| Size |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Width | 6" (152.4 mm) |
| Country Of Origin | CN |
| Color | Computer Beige |
| Type | Protective End Caps |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 15" (381 mm) |
| Ship Height | 12" (30 cm) |
| Shipping Weight | 0.31 LB (0.14 kg) |