Cart
Loading...
Loading... 11313-701
45 degree Runway-Splice Kit; 0.38"W x 1.5"H; Black
MSRP $49.88
| Type | For 1-1/2" x 3/8" Stringer |
| Color | Black |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Width | 0.4" (10 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |