Cart
Loading...
Loading... 11298-701
Heavy-Duty Junction-Splice Kit; 0.38"W x 1.5"H x 2"L; Black
MSRP $25.50
| Type | Non-UL Classified |
| Color | Black |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Width | 0.4" (10 mm) |
| Depth | 2" (51 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |