Cart
Loading...
Loading... 10489-701
Vertical Swivel Splice Kit 3/8 x 1 1/2"; Black
MSRP $53.79
| Type | Vertical Swivel Splice Kit |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |