Cart
Loading...
Loading... 14300-130
Adjustable Cable Runway; 1.5" H x 30" W x 119.5" L (38 mm x 762 mmx 3035 mm); Gray
MSRP $458.65
| Width | 30" (762 mm) |
| Color | Gray |
| Height | 1.5" (38 mm) |
| Depth | 119.5" (3035 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 31" (79 cm) |
| Ship Length/Depth | 305" (7747 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 27.12 LB (12.3 kg) |








