Cart
Loading...
Loading... 14300-704
Adjustable Cable Runway; 1.5" H x 4" W x 119.5" L (38 mm x 102 mm x 3035 mm); Black
MSRP $201.59
| Width | 4" (102 mm) |
| Color | Black |
| Height | 1.5" (38 mm) |
| Depth | 119.5" (3035 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 305" (7747 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 16.72 LB (7.58 kg) |








