Cart
Loading...
Loading... 14300-718
Adjustable Cable Runway; 1.5" H x 18" W x 119.5" L (38 mm x 457 mm x 3035 mm); Black
MSRP $273.87
| Width | 18" (457 mm) |
| Color | Black |
| Height | 1.5" (38 mm) |
| Depth | 119.5" (3035 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 19" (48 cm) |
| Ship Length/Depth | 305" (7747 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 22.32 LB (10.12 kg) |








