Cart
Loading...
Loading... 14300-724
Adjustable Cable Runway; 1.5" H x 24" W x 119.5" L (38 mm x 610 mm x 3035 mm); Black
MSRP $324.19
| Width | 24" (610 mm) |
| Color | Black |
| Height | 1.5" (38 mm) |
| Depth | 119.5" (3035 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 25" (64 cm) |
| Ship Length/Depth | 305" (7747 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 24.72 LB (11.21 kg) |








