Cart
Loading...
Loading... 31472-712
Alternate Space Cable Runway; 12"W x 1.5"H x 8.73'L; Black; Cable Capacity - 629
MSRP $207.93
| Width | 12" (305 mm) |
| Color | Black |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Depth | 104.8" (2661 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 13" (33 cm) |
| Ship Length/Depth | 305" (7747 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 24 LB (10.89 kg) |