Cart
Loading...
Loading... 11252-118
TELCO-Style Cable Runway; 18"W x 1.5"H x 9.71'L; Gray; Cable Capacity - 1421
MSRP $262.60
| Width | 18" (460 mm) |
| Runway Length | 9' 8-1/2" (2959 mm) |
| Color | Gray |
| Height | 1.5" (38.1 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 19" (48 cm) |
| Ship Length/Depth | 305" (7747 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 28 LB (12.7 kg) |