Cart
Loading...
Loading... 13394-708
Cable Runway Patch Panel Rack with Cross-Member Brackets; 19"W x 16.31"H; Black
MSRP $245.79
| Type | With Cross Member Brackets |
| Color | Black |
| Width | 19" (483 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 6 LB (2.72 kg) |