Cart
Loading...
Loading... 10695-001
Single Earthquake Bracing Kit; Gold
MSRP $92.96
| Type | Single Earthquake Bracing Kit |
| Color | Gold Chem |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 8 LB (3.63 kg) |