Cart
Loading...
Loading... 12121-712
6" (150 mm) Channel Rack-To-Runway Mounting Plate; for 9'"W to 12"W (230 mm to 300 mm) Runway; Black
MSRP $90.81
| Size | |
| Color | Black |
| Width | 9" (229 mm) |
| Depth | 1.3" (32 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | 6" (150 mm) Channel Rack-to-Runway Mounting Plate |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |

