Cart
Loading...
Loading... 11241-112
Adjustable Floor Support Channel; 12"W x 8"H; Gray
MSRP $192.29
| Type | For Use With 12" (300 mm) Tray |
| Color | Gray |
| Height | 8" (203.2 mm) |
| Width | 12" (304.8 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7.5" (19 cm) |
| Ship Length/Depth | 67" (1702 mm) |
| Ship Height | 2.25" (6 cm) |
| Shipping Weight | 13 LB (5.9 kg) |