Cart
Loading...
Loading... 60508-706
Cable Pathway Elevation Kit for ZetaFrame Cabinet; 4"-6"H (100 mm-150 mm); One Pair; Black
MSRP $73.34
| Type | 1 Tier; 4"-6"H (100 mm-150 mm) |
| Color | Black |
| Height | 9.2" (233.68 mm) |
| Width | 1.3" (33 mm) |
| Depth | 1.5" (38 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 46" (1168 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 6.2 LB (2.81 kg) |

