Cart
Loading...
Loading... 12362-712
Cable Runway Center Support Kit; 12.56"W; Black
MSRP $77.72
| Width | 12.6" (319 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 1.5" (38 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |