Cart
Loading...
Loading... 15205-701
Adjustable QuadraRack/ServerRack Cable Runway Mounting Bracket; 1"H (25 mm) x 3.3"W (84 mm) x 24.4"L (620 mm); Black
MSRP $81.40
| Color | Black |
| Height | 1" (25.4 mm) |
| Width | 24.4" (620 mm) |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | Mounting Bracket |
| Ship Width | 27" (69 cm) |
| Ship Length/Depth | 20" (508 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |