Cart
Loading...
Loading... 11911-106
Cable Runway Wall to Rack Kit; 6"W x 54"L; Gray
MSRP $184.26
| Width | 6" (152 mm) |
| Type | Racks with 3"D Mounting Channels |
| Color | Gray |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 13" (33 cm) |
| Ship Length/Depth | 142" (3607 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 16 LB (7.26 kg) |