Cart
Loading...
Loading... 31473-712
Cable Runway Wall to Rack Kit; 12"W x 54"L; Black
MSRP $258.52
| Width | 12" (305 mm) |
| Type | Racks with 6"D Mounting Channels |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 13" (33 cm) |
| Ship Length/Depth | 142" (3607 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 24 LB (10.89 kg) |