Cart
Loading...
Loading... 11406-002
Ceiling Support Bracket 5/8"; Gold
MSRP $17.55
| Type | Use With 5/8" (16 mm) or M16 Rod |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Gold Chem |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 18" (457 mm) |
| Ship Height | 15" (38 cm) |
| Shipping Weight | 0.31 LB (0.14 kg) |