Cart
Loading...
Loading... 11309-701
Cable Runway Foot Kit; 6"H; Black
MSRP $56.75
| Color | Black |
| Height | 6" (152.4 mm) |
| Width | 1.5" (38 mm) |
| Depth | 2.3" (57 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |