Cart
Loading...
Loading... 11308-701
J-Bolt Kit; Runway-Angle; Black
MSRP $7.60
| Type | For Wall Angle/Support |
| Color | Black |
| Height | 0.25" (6.35 mm) |
| Width | 0.2" (5 mm) |
| Depth | 2.3" (57 mm) |
| Country Of Origin | CN |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 0.25 LB (0.11 kg) |
