Cart
Loading...
Loading... 11310-001
Threaded Ceiling Kit 3/8-16; 72"L; Gold
MSRP $41.75
| Type | For Use With 3/8" Rod |
| Depth | 72" (1829 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Gold Chem |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 190" (4826 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |