Cart
Loading...
Loading... 11312-112
Triangular Support Bracket; Gray
MSRP $108.14
| Type | Use With 6" to 12" Width Runway |
| Color | Gray |
| Width | 12" (300 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 17" (43 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |