Cart
Loading...
Loading... 11746-012
Triangular Support Bracket; Gold
MSRP $85.61
| Type | For 4" to 12" Wide Runway |
| Color | Gold Chem |
| Width | 12" (305 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 33" (838 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |