Cart
Loading...
Loading... 11746-E18
Triangular Support Bracket; Glacier White
MSRP $88.79
| Type | For 9" to 18" Wide Runway |
| Color | Glacier White |
| Height | 3" (76 mm) |
| Width | 18" (457 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 48" (1219 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 8 LB (3.63 kg) |