Cart
Loading...
Loading... 10608-001
Vertical Wall Brackets 3/8; 1.5"H; Gold
MSRP $29.45
| Color | Gold Chem |
| Height | 1.7" (43.18 mm) |
| Width | 1.5" (38.1 mm) |
| Depth | 2.2" (55.88 mm) |
| Country Of Origin | CN |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |