Cart
Loading...
Loading... 11421-106
Wall Angle Support Kit; 8"W x 2"H x 2"D; Gray
MSRP $35.38
| Type | For Use With 6" (150 mm) Runway |
| Color | Gray |
| Height | 2" (50.8 mm) |
| Width | 8" (203.2 mm) |
| Depth | 2" (50.8 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |