Cart
Loading...
Loading... 11421-718
Wall Angle Support Kit; 20"W x 2"H x 2"D; Black
MSRP $49.67
| Type | For Use With 18" (460 mm) Runway |
| Color | Black |
| Height | 2" (50.8 mm) |
| Width | 20" (508 mm) |
| Depth | 2" (50.8 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 61" (1549 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |