Cart
Loading...
Loading... 10557-003
Threaded Rod I-Beam Clamps 5/8"; Gold
MSRP $51.00
| Type | For Use With 5/8" Threaded Rod |
| Height | 6" (152.4 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Gold Chem |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |