Cart
Loading...
Loading... 37870-C05
Intake Door Assembly for RMR Modular Enclosure; 177 mm Intake Fan / Filter Ready; 86.6" (2200 mm) H x 23.6" (600 mm) W; Black
MSRP $694.15
| Width | 24" (610 mm) |
| Height | 85.5" (2172 mm) |
| Type | For 7" (177 mm) Filter Fan or Filter Kit |
| Color | Black |
| Depth | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 28" (71 cm) |
| Ship Length/Depth | 246" (6248 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 60 LB (27.22 kg) |
