Cart
Loading...
Loading... 37060-C12
Single Tempered Glass Door for RMR Wall-Mount Enclosure; 20 RMU; 38.1" (968 mm) H x 23.5" (600 mm) W x 0.82" (21 mm) D; Black
MSRP $637.83
| Height | 38.1" (968 mm) |
| Width | 23.5" (597 mm) |
| Depth | 0.8" (20 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 28" (71 cm) |
| Ship Length/Depth | 107" (2718 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 29 LB (13.15 kg) |
