Cart
Loading...
Loading... 37739-G01
RMR Modular Enclosure Document Holder, A4 Document Size, 7.9" (200 mm) H x 11.8" (300 mm) W x 1.5" (38 mm) D; Hammer Gray (RAL 7035)
MSRP $150.26
| Type | A4 Document Size |
| Color | Hammer Gray |
| Height | 8" (200 mm) |
| Width | 12" (305 mm) |
| Depth | 2" (51 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 36" (914 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |
