Cart
Loading...
Loading... 37774-C06
Tapped #12-24 Equipment Rails for RMR Modular Enclosure; 51U; 94.5" (2400 mm) H x 23.6" (600 mm) W; Black
MSRP $827.91
| Width | 2.9" (74 mm) |
| Height | 93.9" (2386 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 3.5" (89 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7.6" (19 cm) |
| Ship Length/Depth | 249" (6325 mm) |
| Ship Height | 6.9" (18 cm) |
| Shipping Weight | 30 LB (13.61 kg) |
