Cart
Loading...
Loading... 37775-C05
Tapped #12-24 Equipment Rails for RMR Modular Enclosure; 47U; 86.6" (2200 mm) H x 31.5" (800 mm) W; Black
MSRP $924.48
| Width | 10.8" (274 mm) |
| Height | 86" (2185 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 3.5" (89 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 14.8" (38 cm) |
| Ship Length/Depth | 229" (5817 mm) |
| Ship Height | 7.5" (19 cm) |
| Shipping Weight | 33 LB (14.97 kg) |
