Cart
Loading...
Loading... DF0025-000000-001
RMR Enclosure Threaded Drain Plug Kit; Brass; M12x1.5
MSRP $130.98
| Height | 0.71" (18 mm) |
| Width | 0.7" (18 mm) |
| Depth | 0.8" (20 mm) |
| Country Of Origin | CN |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 20" (508 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |
