Cart
Loading...
Loading... 37790-C10
Bottom Panel Assembly With Removable Gland Plates for RMR Modular Enclosure, 31.5" (800 mm) W x 15.8" (400 mm) D, Black
MSRP $223.51
| Width | 29.9" (759 mm) |
| Depth | 24.6" (625 mm) |
| Color | Black |
| Height | 1.6" (41 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 27.6" (70 cm) |
| Ship Length/Depth | 84" (2134 mm) |
| Ship Height | 3.5" (9 cm) |
| Shipping Weight | 19 LB (8.62 kg) |
