Cart
Loading...
Loading... 37790-G09
Bottom Panel Assembly With Removable Gland Plates for RMR Modular Enclosure, 23.6" (600 mm) W x 47.2" (1200 mm) D, Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $294.42
| Width | 24.3" (617 mm) |
| Depth | 45.6" (1158 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Height | 1.6" (41 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 27.3" (69 cm) |
| Ship Length/Depth | 124" (3150 mm) |
| Ship Height | 3.5" (9 cm) |
| Shipping Weight | 34 LB (15.42 kg) |
