Cart
Loading...
Loading... 37875-C50
Intake Side Panel Assembly for RMR Modular Enclosure; 7" (177 mm) Intake Fan / Filter Ready; 70.9" (1800 mm) H x 47.2" (1200 mm) D; Black
MSRP $460.10
| Height | 69.7" (1771 mm) |
| Depth | 46" (1168 mm) |
| Type | For 7" (177 mm) Filter Fan or Filter Kit |
| Color | Black |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 50.1" (127 cm) |
| Ship Length/Depth | 215" (5461 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 71 LB (32.21 kg) |
